Dagvoorzitter
Lennart is resultaatgericht, scherp op de tijd en bevordert interactie tussen deelnemers. Hij vindt het belangrijk om deelnemers te enthousiasmeren om het beste uit zichzelf te halen. Opdrachtgevers waarderen zijn bevlogenheid en praktijkkennis. Zo was hij van 2014 tot en met 2018 wethouder en is hij nu nog steeds politiek actief. Hij spreekt bovendien vloeiend Engels.
Als dagvoorzitter is Lennart gespecialiseerd in het begeleiden van gesprekken. En natuurlijk op hoog niveau het begeleiden van debatten. Daarnaast kun je Lennart ook inzetten als trainer om je deelnemers effectiever te laten presenteren, debatteren en/of te vergaderen.
Deskundig, inspiratie & dynamisch!
Mandy Belgers - ROC Nijmegen
Goed voorbereid, spreekt de taal van de overheid en slaat de brug tussen de verschillende partijen (ondernemers en overheid).Kortom, geslaagde middag.
Michiel Dekker – ErfGoed
Impressie van Lennart als dagvoorzitter
Ik denk graag met je mee zodat jij een dagvoorzitter vindt die past bij jouw wensen.